Snoubení paštik a vína

Se zeleným pepřem

Cabernet Moravia pozdní sběr 2016

Krásně rubínová barva s vůní červeného ovoce, kde dominuje třešňovo-višňové aroma a tóny dřevěného sudu. V chuti můžeme cítit jemně kávovou chuť, která doplňuje výraznou tříslovinku. Jde o víno s plnou chutí a dlouhou dochutí, díky které si můžeme Cabernet pořádně vychutnat.

Výrazná chuť Májky se zeleným pepřem se skvěle hodí ke Cabernetu Moravia pozdní sběr 2016 s výraznější tříslovinkou.

S kuřecím masem

Tramín červený pozdní sběr 2017

Víno zlatožluté barvy s čistě odrůdovou vůní lučních květů a jarní růže s jemnými tóny nasládlého medového aroma. Výrazné aroma krásně doplňuje plná chuť vína se středními kyselinkami, ve které dominují brusinky a citrusy, převážně grep. Jde o nádherně vyvážený Tramín jak ve vůni, tak v chuti.

Tramín červený pozdní sběr 2017 s jemnými medovými tóny krásně doplní paštiku s kuřecím masem.

Májka

Sauvignon pozdní sběr 2017

Víno světle žluté barvy se štíhlejším aroma, ve kterém dominuje angrešt a citrusy, můžeme cítit také rozkvetlý akát podporující výraznější intenzitu vůně. V chuti osvěží šťavnatá kyselinka s tóny limetky a angreštu, mísící se zelenou vinohradnickou broskví. Jemná hořčinka krásně podtrhne střední dochuť vína.

Sauvignon pozdní sběr 2017 se svěží kyselinkou krásně doplní jemnou chuť Májky.

S brusinkami

Dornfelder pozdní sběr 2016

Víno tmavě červené barvy s aroma hořké čokolády a tóny kávy. V chuti sametově plné s dlouhou dochutí a výraznou tříslovinkou. Jde o nazrálý a krásně odrůdový Dornfelder.

Dornfelder pozdní sběr 2016 s dlouhou dochutí krásně doplní Májku s brusinkami.

Všechny produkty

Seznamte se s trvanlivými paštikami Májka Premium

Poznejte příchutě Májky chlazené